درباره اسکیپ جو

اسکیپ جو اولین و کامل ترین سایت مرجع و تخصصی، متمرکز بر نقد و بررسی و رزرو آنلاین اتاق فرار.

درباره مجموعه اسکیپ جو

هدف ما

تیم اسکیپ جو (scape joo) با افتخار به استحضار میرساند که تمامی افراد این تیم از سابقه بسیار عالی در زمینه اتاق فرار بهره مند هستند که هر کدام با تخصص و تجربه عالی در بخش های مختلف گرد هم آمده ایم تا بتوانیم با تلفیق تجربه و تخصص یک مرجع مطمئن را در این زمینه برپاکنیم، از این رو به دلیل کمبود ها و نقص های وارده به صنعت اسکیپ و همچنین به منظور راحتی شما پلیرها و مجموعه داران عزیز و مشکلاتی که در زمینه نقد و بررسی و رزرو اتاق فرار وجود دارد ما را بر آن داشت تا با ایجاد اسکیپ جو بتوانیم مرحمی برای این مشکلات بوده و تمام سعی خود را برای رفع این مشکلات به کار گیریم و با تلاش شبانه روزی باعث اگاهی بیشتر و پیشرفت روز افزون این صنعت در کشور شویم.از این رو امید است تا  به لطف خدا و حمایت شما عزیزان تمامی تلاش ها در این زمینه به ثمر نشیند و شاهد رشد و به کمال رسیدن این صنعت باشیم.

تیم اسکیپ جو تمام توان خود را بر آن داشته که شما پلیر های عزیز با آگاهی کامل به امر رزور اتاق فرار بپردازید از این رو نقد های دقیق و منصفانه که در بخش ها و دسته بندی های مختلف صورت گرفته است میتوانید قبل از رزرو هر اتاق نسبت به جزئیات آن اتاق اطلاعات جامعی به دست آوردید و سپس نسبت به رزرو آن اتاق اقدام نمایید. همچنین مجموعه داران عزیز هم میتوانند از جزئیات نحوه رزرو در سایت اسیکپ جو مطلع باشند و با امکاناتی که اسکیپ جو در اختیار شما عزیزان قرار میدهد با خیالی آسوده به کار خود در سایت اسکیپ جو ادامه دهید.

برای اطمینان خاطر پلیر های عزیز و همچنین مجموعه داران گرامی تیم اسکیپ جو پشتیبانی ۲۴ ساعته را در تمام روز های هفته حتی در ایام تعطیل برای اسودگی خاطر شما عزیزان ارائه میکند.

تیم ما
0 +
اعضا تیم ما
اتاق فرار ها
0 +
تعداد اتاق فرار ها
مجموعه ها
0 +
تعداد مجموعه داران
شهر ها
0 +
تعداد شهر ها
درباره اسکیپ جو

فعالیت های ما

تیم اسکیپ جو با نقد و بررسی دقیق و کامل شما را به جزئیات هر اتاق فرار آشنا میکند تا عزیزانی که در نهایت میخواهند به امر رزرو بپردازند با اگاهی کامل اتاق فرار مورد نظر خود را انتخاب کنند،همچنین مجموعه داران عزیز میتوانند با ثبت مجموعه و بازی های خود قدرت انتخاب بیشتری را برای پلیر های عزیز فراهم نمایند.

رزرو آنلاین اتاق فرار

در اسکیپ جو به سادگی میتوانید در بین صد ها اتاق فرار به جستجو بپردازید و در نهایت با توجه به سلایق خود اتاق فرار موردعلاقه خود را یافته و به راحتی آن را برای زمان دلخواه خود رزرو کرده و اوقات خوشی را کنار دوستان و عزیزان خود داشته باشید.

نقد و بررسی اتاق فرار ها

با توجه به سابقه و تجربه افراد در تیم اسکیپ جو میتوانید با خیالی راحت به نقد و بررسی هر اتاق گوش فرا دهید و از نقاط ضعف و قوت اتاق فرار مورد نظر خود آگاه شوید، اسکیپ جو به شما این اطمینان را میدهد که نقد ها کاملا منصفانه و بر اساس نظرات کارشناسانه بوده و هیچگونه سلیقه شخصی در آن دخیل نمیباشد.

معرفی مجموعه ها

با توجه به اینکه صنعت اتاق فرار در ایران رو به انحصار میرود و این موضوع نارضایتی مجموعه داران عزیز را از تبعیضی که در این زمینه بین مجموعه های مختلف به وجود آمده برانگیخته است تیم اسکیپ جو بر آن شد تا در کمال عدالت کامل به معرفی مجوعه های موجود در این زمینه بپردازد و بتواند به این انحصار پایان داده و مجوعه داران عزیز را به حق و حقوق کاملشان برساند. از این رو مجوعه داران عزیز میتوانند با ثبت مجموعه خود در سایت اسکیپ جو آن را به افراد بیشتری معرفی کنند.

اعضای تیم اسکیپ جو

در خانواده بزرگ اسکیپ جو افراد زیادی برای رضایتمندی شما مشغول فعالیت هستند که میتوانید با بخشی کوچکی از خانواده اسکیپ جو در زیر آشنا شوید.

محمد رضا حسینیان

محمد رضا حسینیان

مدیر تولید محتوا

مصطفی میرخلیلی

سید مصطفی میرخلیلی

کارشناس تولید محتوا

رضا مزارلو

رضا مزارلو

طراح و توسعه دهنده سایت

امین فتح اله خان

امین فتح اله خان

مدیر سایت

برگزاری جشنواره و همایش توسط اسکیپ جو

تیم اسکیپ جو در نظر دارد در پایان هر سال در بخش ها و ژانر های مختلف برترین اتاق فرار های سال را با توجه به متد های خاص امتیاز بندی و همچنین بازخورد پلیرهای عزیز معرفی نماید. لذا بدین منظور تندیسی برای قدردانی از بهترین اتاق فرار ها در نظر گرفته شده که در پایان هر سال به منتخبین هر بخش اهدا میشود.

برای شرکت در جشنواره کافیست اتاق فرار شما در سایت اسکیپ جو ثبت شده باشد.

آواتار موبایل
منوی اصلی x